Важлива інформація для вступників

Важлива інформація для вступників

Шановні абітурієнти! 

До адміністрації університету надходять численні звернення щодо відсутності даних про Державний університет економіки і технологій у Реєстрі суб'єктів освітньої діяльності на офіційному сайті Міністерства освіти і науки України

Стосовно цієї проблеми повідомляємо, що ця тимчасова незручність виникла об'єктивно через те, що процес переоформлення ліцензій університету у профільному міністерстві ще триває, а, отже, ДП "Інфоресурс" не може розмістити таку інформацію до отримання відповідного документа від МОН України.

Наступного тижня ситуація може змінитися, й інформація про ДУЕТ повинна з'явитися у Реєстрі. Ця обставина пов'язана із процесом організаційного оформлення нашого вишу і не впливає на можливості вступників реєструвати заяви про вступ та не обмежує права абітурієнта на вибір навчання у Державному університеті економіки і технологій. 

Просимо вибачити за тимчасові незручності. Про вирішення цієї технічної проблеми ми обов'язково повідомимо через наш офіційний сайт.

Нагадуємо, що з усіх питань вступної кампанії 2020 Ви можете  звернутися до приймальної комісії ДУЕТ за телефонами: 0982073648 або 0675959045

 

06.08.2020
Copyright 2020 ©